Dražice: Deň detí plný radosti

Komunitné centrum v Dražiciach pripravilo pre všetky deti krásne popoludnie spojené so zábavou. Naša oslava MDD sa konala 3.6. 2019 v našom komunitnom centre.

Najprv sme na nádvorí komunitného centra postavili altánok, spoločne ho vyzdobili balónmi a pripravili stôl, lavičky na sedenie. Vonku sme pripravili pre deti zaujímavé disciplíny, či už športové (hod orechom, skok do diaľky), hru na degustátora, v ktorej mali deti určiť so zaviazanými očami podľa chuti názov potraviny. V tvorivej dielni sme si vyrobili náramky priateľstva a bábiky z látky. Spestrením programu bolo maľovanie na tvár, ktoré sa deťom páčilo a chceli si to vyskúšať.

Po ukončení zábavných aktivít sme pre deti pripravili občerstvenie , na čo sa deti veľmi tešili. Výroba ich obľúbeného jedla hot dogu trvala krátko a konzumácia ešte kratšie. Deti všetko s chuťou zjedli a nakoniec si pochutili na koláčikoch, ktoré pripravili pracovníčky KC.

Na záver dňa sme pre deti pripravili prekvapenie – rozdali sme deťom darčeky k ich sviatku. Mohli si vybrať z rôznych školských, hygienických potrieb, hračiek, omaľovaniek .

Všetci sme nakoniec skonštatovali, že sme príjemne strávili popoludnie a komunitná aktivita mala úspech. Už teraz sa tešia na letné prázdniny, kedy budú môcť stráviť viacej času v komunitnom centre.

Zdroj: Mgr. Alena Horváthová, odborný garant KC Dražice

Zdieľajte článok

Pridaj komentár