Deň detí ponúkne zábavné atrakcie i divadelné predstavenie

Ukážky z činnosti hasičov a policajtov, nafukovací hrad i maľovanie na tvár prinesie Deň detí, ktorý organizuje Centrum voľného času Relax v Rimavskej Sobote v rámci Medzinárodného dňa detí.

Podujatie pre deti z mesta i okolia sa uskutoční v piatok 31. mája od 15.00 do 19.00 v priestoroch CVČ Relax, Ekorelaxu a na Ulici SNP. Najmenší sa môžu tešiť na zábavné atrakcie, ukážky z činnosti hasičov, policajtov i maľovanie na tvár. Zaskákať si budú môcť v nafukovacom hrade, pochutnať na cukrovej vate či pozorovať ďalekohľadom oblohu.

Čaká ich tiež bezplatná prehliadka minizoo v Ekorelaxe a expozícií v Gemersko-malohontskom múzeu a divadlo pre deti v podaní DDS Zauško zo ZUŠ v Rimavskej Sobote „Milionár a popoluška“.

A to nie je všetko. Vstupenky  budú zlosovateľné o zaujímavé ceny. V hre sú 2 vstupenky do Tricklandie v Starom Smokovci, do sveta trick-artu a optických ilúzií, na chodník korunami stromov v Bachledovej doline, do ZOO v Bojniciach, do Kina Orbis v Rimavskej Sobote a týždenný pobyt pre jedno dieťa v mestskom tábore s dennou dochádzkou podľa vlastného výberu.

Organizátor pozýva na podujatie všetky deti. Verí, že bude sprevádzané krásnym slnečným počasím a areál CVČ sa zaplní radosťou a smiechom šťastných detí.

Gemerland, zdroj: CVČ Relax, ilustračné foto

Zdieľajte článok

Pridaj komentár