Polícia v Lučenci pátra po nezvestnom mladom mužovi

24-ročný muž poslal príbuzným rozlúčkovú SMS a potom si vypol mobil.

Polícia v Lučenci sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po nezvestnom 24-ročnom Matejovi Kulichovi z Lučenca. „V pondelok 1. apríla o 10.00 hodine odišiel z kaviarne Villágio v Lučenci a príbuzným povedal, že si musí ísť do Zvolena niečo vybaviť,“ informovala banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová s tým, že muž odišiel na motorovom vozidle Kia Ceed tmavošedej farby s evidenčným číslom LC489CZ. „V ten istý deň o 14.00 hodine poslal rozlúčkovú sms správu a následne si vypol mobilný telefón,“ uviedla policajná hovorkyňa a dodala, že doposiaľ vykonanými previerkami sa nezvestného muža nepodarilo vypátrať.

Hľadaný muž je 180 cm vysoký, strednej postavy, má modré oči, krátke vlasy špinavej blond farby, oválnu tvár a je mierne zarastený.

Na sebe má oblečené modré rifle, bundu svetlo zelenej farby a botasky nezistenej farby. Na ľavej ruke od pleca po lakeť má tetovanie.

Polícia žiada občanov, aby akékoľvek informácie o nezvestnom mužovi alebo o vozidle, na ktorom odišiel,oznámili na najbližšom útvare Policajného zboru, na linku tiesňového volania č. 158 alebo prostredníctvom facebookovej stránky Policajného zboru.

Gemerland: Zdroj: Krajské riaditeľstvo PZ v Banskej Bystrici

Zdieľajte článok

Pridaj komentár