Vražda muža v Tornali. Polícia žiada o pomoc aj občanov mesta

Muža našli v jeho byte s viacnásobnými bodnými poraneniami hrudníka.

Odbor kriminálnej polície Krajského riaditeľstva v Banskej Bystrici vyšetruje smrť 62-ročného muža, ktorý bol nájdený v byte na ulici 1. mája v Tornali bez známok života a s viacnásobným bodným poranením hrudníka. Informuje o tom Banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti.

„Podľa doterajšieho objasňovania prípadu, a teda aj z doposiaľ zabezpečných dôkazových materiálov je zrejmé, že si poškodený zranenia nespôsobil sám, a že došlo k násilnej smrti cudzou osobou,“ píšu policajti, ktorí tento prípad vyšetrujú ako obzvlášť závažný zločin vraždy.

Krajskí kriminalisti pracujú s viacerými verziami, ako mohlo k udalosti dôjsť. „Podrobnosti však z dôvodu prebiehajúcich úkonov poskytnúť nemôžeme,“ uviedla polícia. Tá zároveň žiada o pomoc aj širokú verejnosť, hlavne občanov Tornale, ktorí žijú v blízkosti miesta, kde k skutku došlo, ak by vedeli poskytnúť bližšie informácie, ak si všimli niečo, čo by mohlo mať akýkoľvek súvis s jeho spáchaním, aby to oznámili na známom telefónnom čísle 158, alebo priamo do súkromnej správy v messengeri na oficiálnej stránke polície Banskobystrického kraja: https://www.facebook.com/KRPZBB/

Gemerland, Zdroj: Polícia SR – Banskobystrický kraj 

 

Verejné

Zdieľajte článok

Pridaj komentár