Novým majiteľom Gemerlandu je Magna Festum

Vážení čitatelia, ako ste určite zaregistrovali, politicko-spravodajský portál Gemerland zmenil v týchto dňoch majiteľa. Novým majiteľom je Občianske združenie Magna Festum.

Našim cieľom je prinášať aktuálne spoločensko-politické spravodajstvo, s dôrazom na nezávislosť. V našom záujme je prinášať informácie predovšetkým z Rimavskej Soboty a okolia, ale spravodajsky chceme pokrývať aj susedné regióny.

Naši technici momentálne pracujú na vynovení celkového vzhľadu stránky, čím chceme reagovať na požiadavky trhu a aktuálne trendy.  Modernejší Gemerland plánujeme spustiť v priebehu februára, dovtedy bude stránka fungovať v doterajšom režime. Pri skvalitňovaní domény sa môžu spočiatku vyskytnúť menšie technické problémy, preto prosíme čitateľov o trpezlivosť.

Uvedomujeme si, že aj keď preberáme zabehnutý spravodajský portál, pri jeho budovaní nás čaká množstvo práce a nejedna výzva. Máme ambíciu spraviť z Gemerlandu najčítanejší spravodajský portál v regióne.

Chceli by sme sa poďakovať predchádzajúcej majiteľke Gemerlandu Marte Kanalovej za výnimočnú prácu, ktorú odviedla pri budovaní domény  a do ďalšej profesnej kariéry jej prajeme  všetko dobré. No  zo stránok Gemerlandu sa celkom nevytratí, dohodli sme sa s ňou, že bude s nami naďalej spolupracovať. Ďakujeme za prácu aj dlhoročnému redaktorovi Viliamovi Vašovi a všetkým doterajším spolupracovníkom.

Veríme, že plánované zmeny terajší čitatelia Gemerlandu ocenia a zostanú nám aj naďalej verní.  Rovnako veríme, že nový a kvalitnejší Gemerland  zaujme aj ďalších čitateľov.

-MF-

 

 

 

Publikované 24. 11. 2018

Zdieľajte článok

Diskusia

  1. Občianske združenie je široký pojem. Môžeme vedieť aj mená ľudí, ktorí chcú meniť názory v našom okolí??? Krycí názov je len fraška na to aby sa tam mohli skryť aj ľudia, ktorí majú iný cieľ, ako podeliť informácie.

  2. Gemerland od roku 2006 vždy písal objektívne a ani raz sme "nesprostredkovali lží či polopravdy". Ak sme sa aj pomýlili v nejakých údajoch, tak sme to promptne opravili a ospravedlnili sme sa dotknutej osobe. Keď sme si napíslai náš názor, a tak sme to robili neanonymne a mohli sa ľudia k tomu voľne vyjadrovať. Komentáre sme necenzurovali, iba v mimoriadnom prípade, ak boli osobne vedené alebo nevyberané ataky, tak sme to dotyčnému oznámili a zablokovali sme takýto agresívny a potupujúci komentár.
    Verím, že aj právny nástupca a nový majiteľ GL bude pokračovať v týchto intenciách. 🙂

Pridaj komentár