Stavebné centrum Ádám: Obnovte si dom s jarnou akciou Semmelrock

Obnovujete dvor, záhradu alebo okolie domu? Ak áno, nepremeškajte jarnú akciu Semmelrock, ktorú vám prináša Stavebné centrum Ádám. Nájdete v nej široký výber akciových dlažieb, múrov, plotových systémov, záhradných a bazénových doplnkov najrôznejších farieb a tvarov. Viac nájdete na tomto odkaze.

Okrem toho si môžete v Stavebnom centre Ádám zakúpiť aj stavebný materiál. Nemáte ho ako dopraviť na stavenisko? Žiadny problém! Zavezú vám ho tam úplne zadarmo. Ani rôzne stavebné práce nie sú pre nich problémom. „Stačí ak zákazník, ktorý nakúpi u nás, požiada v predajni o realizáciu stavebných prác a my ich zrealizujeme k plnej spokojnosti a za výhodné ceny,“ hovorí majiteľ a dodáva, že spokojnosť zákazníkov je pre nich na prvom mieste, preto im pri výbere stavebného materiálu a výrobkov ochotne poradí vyškolený personál.

Stavebné centrum  Ádám nájdete na Šibeničnom vrchu č. 1 v Rimavskej Sobote. Otvorené majú každý pracovný deň od 7.00 do 17.00 hod. a v sobotu od 7.00 do 12.00 hod. Ak teda hľadáte kvalitné dvere so zárubňami, zámkovú dlažbu či stavebný materiál, Stavebné centrum Ádám je tou správnou voľbou. Viac informácii nájdete na www.adamcentrum.sk.

Inzercia

Zdieľajte článok

Pridaj komentár