Gemerland mení majiteľa

Pred dvanástimi rokmi som ako redaktorka mestských novín založila internetovú stránku Gemerland.sk s Peťom Holubom, Mirom Dvořákom  a Mykem, ktorý sa stal vtedy aj administrátorom.

Mojim cieľom bolo informovať verejnosť a prinášať nielen spravodajstvo, ale aj komentáre, úvahy a články o histórii Gemera-Malohontu. Postupom času sa k nám pridalo množstvo prispievateľov. Všetci sme tvorili obsah stránky bez nároku na finančný honorár.  Prežili sme aj útoky hackerov, vymazanie časti databázy a nekalý konkurečný boj, vrátane neopodstatnených udaní na políciu a prokuratúru. V týchto ťažkých zápasoch sme však vždy dokázali obhájiť našu bezúhonnosť a čestnosť.

V živote sa však všetko mení, takže prichádza doba, keď aj Gemerland po dvanástich rokoch existencie mení majiteľa a v krátkej budúcnosti zmení aj svoju tvár. V prechodnom období sa môžu objaviť aj malé technické problémy, takže poprosím o zhovievavosť.

Ako bývalá majiteľka domény by som chcela poďakovať všetkým prispievateľom, vrátane Viliama Vaša, Vlada Gondáša, Juraja Kariku, Bela Heflera, Mira Trenku, Tomáša Sulyoka, Štefana Baloga, Zdena Mareka  a iných. Ďakujem grafikovi Jarovi Verlíkovi za jeho prácu a všetkým, ktorí pomáhali tvoriť jej obsah. V neposlednej miere ďakujem čitateľom a komentujúcim za ich tvorivý a podporný prístup.

S novým vlastníkom som sa dohodla, že naďalej budem s ním spolupracovať. Prajem mu veľa tvorivých síl a úspechov v ďalšom rozvoji týchto internetových novín.

 

Marta Kanalová, bývalá majiteľka domény Gemerland.sk

 

 

Publikované 23. 11. 2018

 

Zdieľajte článok

Diskusia

  1. Prajem Vám veľa úspechov na novej ceste. Aj keď takto pod pseudonymom neviete kto som a na záver to už ani nemá zmysel meniť, tak sa priznám, že naše cesty sa niekoľko krát stretli. A vždy v dobrom. Ďakujem a ešte raz Vám prajem všetko dobré.

Pridaj komentár