Blíži sa JÚNIUSFeszt, najväčší letný hudobný festival v regióne Gemer-Novohrad

Tentoraz dvojdňový festival sľubuje opäť výborné koncerty a nespútanú zábavu.

Letný hudobný festival JÚNIUSFeszt, najväčší v regióne Gemer-Novohrad, vypukne 7.-8. júna na amfiteátri v Rimavskej Sobote. Opäť ponúkne skvelé koncerty, výbornú hudbu a peckovú zábavu.

Festival sa otvorí v piatok o 16:00, pre deti bude pripravený zaujímavý program. Prvé hudobné vystúpenie začne o 18:30 a postará sa oň
Tabáni István QUEEN Memorial. O 20:00 bude nasledovať megakoncert Follow The Flow. O 21:30 to rozbalí hudobná skupina Hooligans.

V sobotu sa otvoria brány festivalu o 15:30 a ako deň predtým, aj teraz bude pre deti pripravený bohatý program. O 18:00 vystúpi Gergő Oláh. Po ňom o 19:00 začne na pódiu amfíka živý megakoncert skupiny Beatrice. O 21:00 bude nasledovať ďalší megakoncert, o ktorý sa postará R-GO. A aby toho nebolo málo, o 23:00 dá bodku za celým podujatím skvelá afterparty DJ FLOWER, vlastným menom Voksán Virág.

Počas celého festivalu nebude chýbať kompletný gastro servis.

Vstupné na oba dni si zakúpite v predpredaji (do stredy 5. júna) za 17 eur, na mieste bude stáť vstupenka 25 eur. Predajné miesta: Kníhkupectvo M. Tompu na Hlavnom námestí v Rim. Sobote a Tornali, kancelária TIK v Rožňave a predajňa Democoloro vo Fiľakove.

Usporiadateľom JÚNIUSFezst-u je VIA NOVA z Rim. Soboty.

Gemerland, ilustračné foto: Urbanphoto

Zdieľajte článok

Pridaj komentár